TWOJE ULUBIONE STUDIO

O NAS

Serdecznie zapraszam Państwa do mojego salonu, w którym  miła i przyjazna atmosfera, indywidualne podejście oraz pełne zaangażowanie pozwalają czuć się bezpiecznie i komfortowo. Wiem, jak ważny dla nas jest wygląd. Każdy z nas chce się czuć piękny i zadbany. Jestem gotowa zrealizować te marzenia.

Od ponad 20 lat oferuję profesjonalne usługi kosmetyczne, ciesząc się zaufaniem i sympatią Klientów. Na bieżąco śledzę najnowsze światowe trendy, aby zaoferować moim Klientom wszystko, co najlepsze w nowoczesnej kosmetologii.

Pracuję na wiodących markach kosmetycznych, takich jak Skeyndor, Gehwol, Mediderma, Rejuwi, Neostrata, Xylogic, Stagecolor, L’Azel, Mesoestetik, Natinuel, Repechage. Podczas zabiegów wykorzystuję urządzenia renomowanych, certyfikowanych pod kątem bezpieczeństwa firm, w tym: Sorisa, Beauty Spa Exspert, Skeyndor, Apilus, Gehwol, Gerlach. Wiem, jak ważna jest higiena pracy i zdrowie moich Klientów, dlatego jako nieliczni w okolicy używamy autoklawu – urządzenia do sterylizacji  narzędzi używanych w gabinecie.

Gwarantuję, że przychodząc do mojego gabinetu możesz mieć pewność, że jesteś we właściwym  miejscu i w najlepszych rękach. Zapraszam do skorzystania z bogatej gamy świadczonych usług.

Pozdrawiam

Anna Augustynowicz

 

ZABIEGI

CENNIK

GALERIA

KONTAKT

Świetna lokalizacja, dostępność miejsc parkingowych oraz wygodne połączenia komunikacji miejskiej umożliwiają dogodny dojazd z każdego punktu miasta.

Studio Kosmetyczne Alga

Anna Augustynowicz

 

ul. Wiejska 68A

15-352 Białystok

 

tel. 85 746 30 21

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 11.00 - 19.00

Sobota: spotkania umawiane telefonicznie

^

Skywalker Art.  2016 All Rights Reserved.